Zebra 05095BK11045 5095 resin szalag 110 mm x 450 m 6 db #1
05095BK11045
Zebra 05095BK11045 5095 resin szalag 110 mm x 450 m 6 db
Zebra 5095 Resin nyomtatószalag, 110 mm széles, 450 m hosszú, 25 mm magú, dobozonként 6 darab. Vegyszerálló rezin technológia a tartós címkézésért.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 880243-025D Z-ULTIMATE 3000T fehér 38x25mm termál transzfer állandó ragasztó 12 darab
Epson C33S045722 Prémium matt címke 102x51mm, 2310 db, fehér, akril ragasztó
Seiko 42100728 SLP-JWL fehér öntapadós nyomtatócimke 5,15 cm x 1,1 cm 525 darab tekercsen
Zebra 3003060 Z-SLCT 2000D 50.8x38.1mm fehér öntapadós címke 19mm belső átmérő 250 címke tekercsenként 20 tekercses doboz
Zebra 3012351-T Z-ULTIMATE 3000T fehér poliészter tartós ragasztó 20x20mm 8 db
Zebra 76178 Z-PERF 1000T 89x25mm BPA-mentes 5180 címke tekercsenként dobozban 6
Zebra 10012712-6 Z-Band Fun 25x254mm 1" x 10" Termál transzfer Öntapadós 350 címke tekercsen 4 tekercs
Zebra 3008870-T Z-Perform 1000D 10,2x5,08 cm öntapadós címke, 1,9 cm belső mag, 300 db csomag
Zebra 800294-155 Z-Perform 1000T 102x38mm fehér öntapadós címke