Zebra 05095BK11005 nyomtatószalag magas teljesítményű gyanta 110x50 mm 50 m fekete 25 mm belső #1
05095BK11005
Zebra 05095BK11005 nyomtatószalag magas teljesítményű gyanta 110x50 mm 50 m fekete 25 mm belső
Zebra High Performance Resin nyomtatószalag fekete, 110 mm x 50 m, 25 mm belső átmérő, 1 tekercs. Kompatibilis Z4MPLUS, Z6MPLUS, ZM400, ZM600 és XI modellcsaláddal.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 97032-YELLOW karszalagcsipesz készlet sárga 275 db HC100-hoz
Zebra 800420-314 Z-Perform 1000D 51 mm 100 m 12 db
Zebra 3012910-T Z-Perform 1000D fehér öntapadós címke 51x25 mm
Zebra 880156-101 Z-SLCT 2000D 57x102mm 1432 darab tekercsen C-76mm