Zebra 01600BK13145 1600 viaszos szalag 131mm x 450m fekete 25mm mag dobozban 12 db #1
01600BK13145
Zebra 01600BK13145 1600 viaszos szalag 131mm x 450m fekete 25mm mag dobozban 12 db
Zebra 1600 Wax nyomtatószalag fekete, 450 m hosszú, 131 mm széles, 25 mm magú. Dobozolva 12 darab található a Zebra 1600 sorozathoz.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 76051 Z-Select 2000T 51x25 mm fehér öntapadós címke tekercs belső Ø 7,62 cm 5180 címke tekercsenként doboz 10 tekercs