Zebra 04800BK13145 TT szalag 131mm 450m 4800 gyanta fekete #1
04800BK13145
Zebra 04800BK13145 TT szalag 131mm 450m 4800 gyanta fekete
Zebra 4800 resin tintaszalag fekete, 131 mm széles, 450 m hosszú, 12 tekercses doboz.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 3008426 8000T Blood Bag Polipropilén Fehér TT PERM ADHES 102x102mm 25mm