Zebra 03200BK11005 Wax-Resin 110mm x 50m 25mm core fekete #1
03200BK11005
Zebra 03200BK11005 Wax-Resin 110mm x 50m 25mm core fekete
Zebra Premium Wax/Resin nyomtatószalag 110 mm széles, 50 méter hosszú, fekete, 25 mm belső átmérőjű tekercs. Mintadarab: 1 tekercs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 3012050-T címke tekercs 102x76 mm fehér direct thermal 2102 darab tekercsenként
Zebra 3010055 Z-ULTIMATE 3000T fehér 50.8x9.5 mm TT öntapadós