Zebra 03400BK15645 3400 wax-resin szalag 156mm x 450m fekete #1
03400BK15645
Zebra 03400BK15645 3400 wax-resin szalag 156mm x 450m fekete
Zebra 3400 Wax/Resin nyomtatószalag, 156 mm széles, 450 m hosszú, fekete, 25 mm-es maggal, dobozban 6 darab.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás