Zebra 03200GS11007 ZipShip 3200 premium wax resin 110mm x 74m 12 db #1
03200GS11007
Zebra 03200GS11007 ZipShip 3200 premium wax resin 110mm x 74m 12 db
Zebra ZipShip 3200 Premium Wax/Resin festékszalag 110 mm×74 m, dobozban 12 db, 03200GS11007.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 10012712-1 Z-Band Fun Wristband 1"x10" fehér öntapadós, termál transzfer, 350 címke tekercsen, 4 doboz
Zebra 3007007 Z-PERFORM 1000D fehér címke papír direkt termál állandó ragasztó 76x38 mm