Zebra 03200BK11030 3200 wax-resin festékszalag 110mm x 300m dobozban 6 db
Termékleírás
A Zebra 3200 wax/resin nyomtatószalag 110 mm széles, 300 m hosszú tekercs, dobozonként 6 darabos készletben érkezik, és a Zebra 3200 sorozathoz ajánlott.
A tekercs 110 mm széles és 300 m hosszú, így egyszerűen feltehető a Zebra készülékre. A nyomtatási minőség kiszámítható: a tartósság és olvashatóság jellemző, a vonalkódok és címkék megbízhatóan teljesítenek. MPN: 03200BK11030 a termékazonosító. Használat közben érdemes ellenőrizni a nyomtatási sebességet és a címkék típusát, hogy a végeredmény pontos legyen. A halllózati környezetben is megbízható teljesítményt nyújt.
Ezt válaszd, ha pontos és tartós nyomtatásra van szükséged.
Seiko 42100638 SLP-RSRL fehér 54x101mm öntapadós eltávolítható címke 220db
Epson 7113424 pp matte label premium die-cut roll 105x210mm 259 címkék
Zebra 3003360 Z-PERF 1000D 76.2 mm x 27.5 m x 6.3 cm dobozban 20 db