Zebra 02100BK22045 2100 viaszos szalag 450 m 220 mm 12 db #1
02100BK22045
Zebra 02100BK22045 2100 viaszos szalag 450 m 220 mm 12 db
Zebra 2100 Wax nyomtatószalag, 450 méter hosszú, 22 cm széles, 25 mm belső mag, dobozban 12 tekercs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás