02300BK17045
Zebra 02300BK17045 ZipShip 2300 viaszos szalag 170mm x 450m fekete
Zebra 2300 Wax festékszalag, 170 mm széles, 450 m hosszú, fekete, MPN 02300BK17045, dobozban 12 tekercs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
A Zebra ZipShip 2300 European Wax festékszalag fekete színben elérhető, 170 mm széles és 450 méter hosszú.
A wax kivitelű szalag biztosítja a tiszta, kontrasztos nyomtatást. Kifejezetten a Zebra 2300 sorozathoz készült, illeszkkedik a készülékekhez. Dobozonként 12 tekercs van, így gyorsan pótolható a készlet. A tekercs hossza 450 méter, a szélesség pedig 170 mm, ami a széles nyomathoz ideális.
Doboz 12 tekercset tartalmaz.
Zebra 02300BK13145 2300 wax szalag 131 mm x 450 m fekete
Zebra 3006322 Z-Select 2000T 102x152 mm öntapadós címke belső átmérő 2,54 cm 475 címke tekercsenként 5700 címke csomag
Zebra 880134-038 Z-Select 2000T 102x38 mm öntapadós címke 3634 db tekercsenként 4 tekercs dobozonként
Zebra 3012964 PolyPro 3000T 102x152 mm fehér öntapadós állandó ragasztó 25 mm mag