Zebra 02300BK15645 2300 wax szalag 156mm x 450m Fekete #1
02300BK15645
Zebra 02300BK15645 2300 wax szalag 156mm x 450m Fekete
Zebra 2300 Wax fekete szalag, 156 mm széles, 450 m hosszú, dobozos 12 darab. Kompatibilis Zebra 2300 sorozattal, 02300BK15645.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 3006308-T Z-Perform 1000D öntapadós címke 70x32 mm, tekercs max. átmérő 20 cm