Epson C13T52M240 SJIC42P-C tintapatron Cián ColorWorks C4000e #1
C13T52M240
Epson C13T52M240 SJIC42P-C tintapatron Cián ColorWorks C4000e
Cián tintapatron az CW-C4000e-hez, egy darabos csomagban, eredeti Epson minőség.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra SAMPLE68540 Z-Ultimate 3000T 76.2x76.2 mm ezüst 100 darab címke termál transzfer
Zebra 3013690 Z-PERFORM 1000D 58mm x 11m termál 13mm mag B50
Zebra 800440-314 Z-Perform 1000D öntapadós folyamatos címke 102 mm x 10 m belső átmérő 2,44 cm fehér