Zebra 02100BK10645 2100 wax szalag 106 mm x 450 m dobozban 12 db #1
02100BK10645
Zebra 02100BK10645 2100 wax szalag 106 mm x 450 m dobozban 12 db
Zebra 2100 wax nyomtatószalag, 450 m hosszú, 106 mm széles, 25 mm központi mag, dobozonként 12 tekercs.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 880239-076D Z-Select 2000D címke 10,2x7,6 cm fehér 11160 db
Zebra 800261-105 Z-Select 2000D öntapadós címke tekercs 32x25mm fehér belső átmérő 2,54 cm, 2580 címke tekercsenként, kartononként 30960 címke
Zebra 3008871-T Z-Perform 1000D 101.6x101.6 mm öntapadós címke fehér doboz 16
Zebra 3002765 címke tekercs 102x51mm fehér papír öntapadós 2,54 cm belső átmérő 1440 db