Zebra 02300BK11030 ZipShip 2300 wax 110mm x 300m fekete #1
02300BK11030
Zebra 02300BK11030 ZipShip 2300 wax 110mm x 300m fekete
Zebra 2300 Wax szalag, 110 mm x 300 m, fekete, 02300BK11030. Kompatibilis Zebra 2300 sorozatú nyomtatókkal.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 880344-025 Z-Ultimate 3000T 76x25 mm fehér polyester öntapadós címke
Zebra 76181 Z-Perform 1000T címke 10,2 cm x 16,5 cm öntapadós belső átmérő 7,62 cm 3520 db csomag
Zebra 10015357K Z-Band UltraSoft csuklószalag 25x178 mm fehér szintetikus termál transzfer
Zebra 880014-038 Z-PERFORM 1000T 2.5" x 1.5" 3634 db
Zebra 3003060 Z-SLCT 2000D 50.8x38.1mm fehér öntapadós címke 19mm belső átmérő 250 címke tekercsenként 20 tekercses doboz
Zebra 800263-105 Z-Select 2000D fehér öntapadós címke 76x25 mm tekercs max átmérő 12,7 cm
Zebra 3005093 Z-PERF 1000D Öntapadós 100x210mm 810 címke tekercsenként 4 doboz
Zebra 800273-205 Z-Select 2000T 76,2 x 51 mm öntapadós címke fehér