Zebra 880007-025D Z-Perform 1000T 51x25mm fehér öntapadós címke #1
880007-025D
Zebra 880007-025D Z-Perform 1000T 51x25mm fehér öntapadós címke
Zebra Z-Perform 1000T címke fehér öntapadós 51x25 mm. BPA- és latexmentes, belső átmérő 2,54 cm. Csomag: 12 tekercs, 2580 címke/tekercs, összesen 30960 címke. MPN 880007-025D.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 10026767 címke tekercs 60x25mm tt rfid fehér öntapadós 400 db
Epson 7113752 fényes öntapadós címke folyamatos tekercs 51 mm x 33 m
Zebra 880154-025 Z-Select 2000D címke 51x25 mm fehér öntapadós tekercs 5180 db
Epson 7113417 pp matt címke tekercs 102x51 mm 2310 címke
Zebra 10015358K Z-Band UltraSoft csuklószalag 25x152 mm fehér szintetikus termál transzfer
Zebra 880026-038 Z-Perform 1000T 102x38 mm öntapadós címke
Zebra 3013759 Z-Perform 1000D öntapadós címke 7,6 cm x 5,1 cm, tekercs max 4 cm, doboz 40 fehér
Zebra 800262-125 Z-Select 2000D 57x32mm fehér öntapadós címke tekercsenként 2100 címke
Zebra 3004861-T Z-Perform 1000D 51x32mm fehér öntapadós címke
Zebra 880114-025 Z-Select 2000T öntapadós címke 38x25 mm fehér tekercs belső átmérő 7,62 cm tekercsenként 5180 db csomagonként 51800 db
Zebra 97032-YELLOW karszalagcsipesz készlet sárga 275 db HC100-hoz
Zebra 3016407-T Z-Perform 1000D 102x192 mm öntapadós címke 25 mm mag, 12 dobozos csomag