Viewsonic VX24G1-HD játékmonitor 24" IPS 180Hz 1ms MPRT HDR10 G-Sync #1
VX24G1-HD
Viewsonic VX24G1-HD játékmonitor 24" IPS 180Hz 1ms MPRT HDR10 G-Sync
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Apple MFEX4FD/A Studio Display 27" 5120x2880 5K LED Beépített hangszóró USB-elosztó ezüst