Sony FW-85BZ35L Pro BRAVIA LCD 85" 4K HDR Android 24-7 550 nit 4xHDMI 2xUSB #1
FW-85BZ35L
Sony FW-85BZ35L Pro BRAVIA LCD 85" 4K HDR Android 24-7 550 nit 4xHDMI 2xUSB
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
AOC 27E4U IPS monitor 27" Full HD 4 ms 178 fok mindkét irányban 300 nit HDMI USB hub beépített hangszóró VESA magasságállítás