Startech.com VS421HD20 HDMI kapcsoló 4-portos automatikus 4K 60Hz
Termékleírás
StarTech.com VS421HD20 egy 4-portos HDMI automatikus kapcsoló, amely lehetővé teszi több forrás közötti egyszerű váltást anélkül, hogy manuálisan kellene átdugni a bemeneteket. A készülék 4 HDMI bemenettel rendelkezik és a kimenet HDMI-n keresztül továbbítja a jelet, így a csatlakoztatott eszközök közti váltás gyors és kényelmes. Támogatott felbontások között szerepelnek a 1280x720, 1920x1080, 1920x1200, 2560x1600 és 3840x2160, a maximális frissítés pedig 60 Hz.
Speciális tulajdonságok
A készülék fekete színű, méretei 51 mm szélesség, 123 mm mélység, 20 mm magasság. AC adapter bemeneti feszültség 100 - 240 V, 50 Hz, 0,4 A, és CE, FCC tanúsítványokkal rendelkezik. A kis méret egyszerűen csatlakoztatható alklmazás esetén is, és könnyedén illeszthető a meglévő HDMI-hálózathoz. Néha előfordulhat egy hállózati hiba, de a jelátvitel általában megbízható marad.