Startech.com VS221HD20 2-portos HDMI kapcsoló 4K 60Hz #1
VS221HD20
Startech.com VS221HD20 2-portos HDMI kapcsoló 4K 60Hz
StarTech VS221HD20 2-portos HDMI kapcsoló, 4K 60 Hz támogatással, fekete kivitel, méretei 50 × 80 × 20 mm. AC adapter bemenet 100-240 V, kimenet 5 V, tanúsítványok CE és FCC.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás