Startech.com STNDMTV100 mobil TV állvány 60"-100", fekete-ezüst, teherbírás 100 kg, VESA 200x200-1000x600, magasság 1200-1700 mm, tilt -10-5
Termékleírás
StarTech.com STNDMTV100 mobil TV állvány 60–100 hüvelykes televíziókhoz készült és akár 100 kg teherbírással bír. A két tónusú kivitel fekete és ezüst színben kapható, így esztétikusan illeszkedik a legtöbb helyiségbe. A 200 x 200 mm-től 1000 x 600 mm-ig terjedő VESA rögzítésnek köszönhetően széles a kompatibilitás.
Fő jellemzők
A 60–100" kijelzőkhöz tervezett állvány a VESA szabványokkal kezeli, max 100 kg terhelés mellett stabilan tartja a készüléket. A magasságot 1200 és 1700 mm között állíthatod, és a -10° és +5° közötti billentés segíti a nézési szögek optimalizálását.