Startech.com POESLT1G48V PoE splitter 12-48VDC 90W Gigabit Ethernet #1
POESLT1G48V
Startech.com POESLT1G48V PoE splitter 12-48VDC 90W Gigabit Ethernet
StarTech.com POE Splitter POESLT1G48V ipari Gigabit PoE splitter, 12–48 VDC kimenet, 1,5 A, 90 W PoE költségvetés, 802.3bt Ultra PoE támogatás. Fekete kivitel, méretei 81,5 × 104 × 32 mm, CE, FCC, UL és RoHS tanúsítványokkal.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás