Assmann DN-81201-01 SFP+ 10G optikai adóvevő 1310 nm LC duplex 10 km HP-kompatibilis #1
DN-81201-01
Assmann DN-81201-01 SFP+ 10G optikai adóvevő 1310 nm LC duplex 10 km HP-kompatibilis
HP-kompatibilis SFP+ 10G adóvevő 1310 nm, LC duplex, 10 km, DDM támogatás, DN-81201-01.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
D-Link DGS-1100-24V2/E 24-portos gigabites intelligens menedzselt kapcsoló VLAN QoS IGMP snooping
Zyxel GS1200-5HPV3 5-portos asztali webmenedzselt PoE Plus Gigabit kapcsoló, 4 PoE Plus porttal
Netgear GS516UP-100EUS GS516UP 16 portos gigabit PoE switch nem menedzselt 380 W
Startech.com POEINJ4G 4-portos Gigabit PoE injektor 802.3af és 802.3at 52 V 120 W