Startech.com ITB20D3250 DC tápegység kimenet 20V 3.25A, bemenet 110-240V, csatlakozó: terminál blokk, beltéri, fekete, ce fcc ul rohs reach #1
ITB20D3250
Startech.com ITB20D3250 DC tápegység kimenet 20V 3.25A, bemenet 110-240V, csatlakozó: terminál blokk, beltéri, fekete, ce fcc ul rohs reach
Univerzális beltéri AC adapter a StarTech.com ITB20D3250, kimenet 20 V 3,25 A, bemenet 110-240 V, terminál blokk csatlakozó, fekete, méretei 53 x 115 x 35 mm, RoHS, REACH, CE, FCC, UL és PSE tanúsítványok.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás