Netgear PAV12V25-10000S tápellátó beltéri 12V 2.5A 1,83 m fekete műanyag #1
PAV12V25-10000S
Netgear PAV12V25-10000S tápellátó beltéri 12V 2.5A 1,83 m fekete műanyag
NETGEAR PAV12V25-10000S beltéri tápegység 12 V DC, 2,5 A, WAX610/615/620/628 WLAN hozzáférési pontokhoz. Beviteli feszültség 100–240 V AC, 1,83 m hosszú fekete műanyag ház, 1 db/csomag.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás