StarTech.com HB30C4AFPD 4-portos USB 3.2 Gen1 hub Type-C host, USB-A és USB-C kimeneti portok
Termékleírás
Host csatlakozófelület: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, a kimenő felületek: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A és Type-C. Adatátviteli sebesség 5000 Mbit/s. A készülék fekete, műanyag házban készült, USB tápellátást igényel. Méretei: 40 mm szélesség, 93 mm mélység, 11 mm magasság, és a csomagolás mérete 170 x 30 x 142 mm.
Ez a megoldás ideális noteszgephez vagy asztali géphez egyaránt, könnyen hordozható és gyors.
A kiviteli részletek között ott van, hogy az áramforrás típusa USB, a készülékház anyaga műanyag és a szín fekete. Csomagolás szélessége 170 mm, mélysége 30 mm, magassága 142 mm. A terméket a StarTech.com gyártja, a modell HB30C4AFPD, és a 4 portos kivitelben adja a lehetőséget a gyors eszköz csatlakoztatásra.