Startech.com FAN8X25TX3L házventilátor 8 cm 12 V 2000 RPM 80x80x25 mm fekete
Termékleírás
A Startech.com FAN8X25TX3L egy 8 cm-es ház ventillátór, amit kifejezetten számítógépes gépekhez terveztek. Feszültség 12 V, maximális fordulatszám 2000 RPM, és a termék fekete színben érkezik. A méretek 80 x 80 x 25 mm, ezzel biztosítva a kompatibilitást a standard PC házakban, a táp és az alaplap közelében is. A fekete kivitel és a 8 cm-es méret ideálissá teszi a közepes hűtésű számítógépes rendszerekbe. A ventilátor 2000 RPM-ig forog, és a Quiet jelzés ellenére is hatékonyan mozgatja a levegőt. A méretei és a fekete kivitelezés miatt jól illeszkedik a legtöbb PC házba, akár táp közelében is. Telepítése egyszerű, és a hosszú élettartamú csapágyak biztosítják a megbízható müködést. Ezt a paraméterkombinációt a gyártó úgy hangolta, hogy a ház belsejében minimális legyen a rezgés. Rendeld meg ma, és meglátod, hogya gép jobban fog teljesíteni.
be quiet! BL120 Light Wings LX 120mm PWM ARGB LED 1600 RPM 87.5 CFM 1.34 mmH2O