Startech.com FAN12025PWM ventilátor 12 cm PWM 12 V fekete
Termékleírás
StarTech.com FAN12025PWM egy 12 cm-es PWM ventilátor, amit számítógépes rendszerek hűtésére terveztek. 12 V-os feszültségen működik, és fekete színben érkezik, így könnyen illeszkedik a legtöbb konfigurációhoz.
Méretei 120x25 mm méretűek, ami a legtöbb chassishez és hűtőrekeszhez illeszkkedik. A ventilátor PWM vezérléssel rendelkezik, így a fordulatszám a terheléshez igazítva szabályozható. Nagyobb légáramlás érdekében optimalizálták, miközben a működés zajszintje a feladat igényeihez igazítható. Helytakarékos megoldás, amely stabil légáramlást ad.
Könnyen beilleszthető a legtöbb belső térbe, és megbízható légáramlást biztosít.
A PWM szabályzás és a 12 V-os üzem összhangja kiegyensúlyozott légáramlást ad. Ez a ventilátor megbízható választás olyan rendszerekhez, ahol fontos a testreszabható fordulatszám. Ha szuköságban meg kell oldani feszegeti az igényeket, ez a modell jó választás.
Be quiet! BW025 Silent Loop 3 360mm 3x120mm PWM ARGB csőhossza 400mm
Startech.com FAN9X25TX3L 92x92x25 mm csendes hűtőventilátor 1800 RPM 12 V fekete
Be quiet! BK039 Pure Rock 3 Black 4x6 mm-es hőcső 120 mm PWM ventilátor
be quiet! BL093 Silent Wings 4 120mm PWM 1600 RPM 82,74 m3h 1,79 mmH2O FDB fekete
be quiet! BK035 Dark Rock 5 210W AM5 AM4 Intel 1700 1200 1150 1151 1155 Silent Wings 4 120mm PWM
be quiet! BL120 Light Wings LX 120mm PWM ARGB LED 1600 RPM 87.5 CFM 1.34 mmH2O
Dell 121-BBBX PowerEdge T160 PCIE ventilátor
be quiet! BK037 Dark Rock Elite 2x135mm PWM ARGB Intel 1700 1200 1150 1151 1155 AMD AM5 AM4
Be quiet! BL133 Light Wings LX 120mm PWM Reverse White rendszerventilátor
Be quiet! BW027EU Pure Loop 3 240mm 2x120mm PWM
Be quiet! BL109 Pure Wings 3 140mm PWM high-speed 1800rpm 122,6 m3h 2,44 mmH2O 30,5 dB fekete
Startech.com fancase rear slot exhaust cooling fan 12 volt 2200 rpm 90x110x20 fekete
be quiet! BL132 Light Wings LX 120mm PWM Reverse Black ARGB 16 LED 1500 RPM 83 m3h 1.04 mmH2O