FAN7X10TX3
Startech.com FAN7X10TX3 ház hűtő ventilátor 7 cm 12 V 70x70x10 mm fekete 3500 RPM
StarTech.com FAN7X10TX3 7 cm-es ház ventilátor, 12 V, max 3500 RPM, méretei 70 x 70 x 10 mm, fekete, cserélő ventilátor a számítógép belső hűtéséhez.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
StarTech.com FAN7X10TX3 egy 7 cm átmérőjű ház ventilátor, 12 V-os üzemelés és maximális fordulatszám 3500 RPM. A fekete színű készülék kompakt, és tökéletes választás a csere feladatokhoz a számítógép belsejében.
Mérete 70 x 70 x 10 mm, szélessége 10 mm, mélysége 70 mm, magassága 70 mm.
Típus: Ventilátor. Átmérője 7 cm, Maximális fordulatszám: 3500 RPM, Feszültség: 12 V, Méretek: 70 x 70 x 10 mm, Szín: fekete.
Ez a ventlátor kifejezetten cserélő megoldás a számítógép belső hűtéséhez.
Rendeld meg most, és biztosítja a stabil levegőáramlást a rendszerben.
Roline 26.21.0109 hűtőventilátor egység 19 hüvelykes 6 ventilátor acél fekete
Startech.com FAN6X2TX3 60mm ventilátor 12V 4500 RPM fekete
Roline 26.21.0271 hűtőventilátor 2x beépített acél fekete
Startech.com fancase rear slot exhaust cooling fan 12 volt 2200 rpm 90x110x20 fekete
Be quiet! BK041 Pure Rock Pro 3 ezüst 2x120mm PWM
be quiet! BL134 Light Wings 140mm PWM Reverse Black
Be Quiet! BL105 Pure Wings 3 120mm PWM 1600 RPM 84,8 m³h 1,45mmH2O
Roline 26.21.0107 hűtőventilátor 4 db acél ház szürke
Be quiet! BK047 Pure Rock Slim 3 ezüst 100 mm PWM 130 W LGA 1851, 1700; AM4 és AM5
Be quiet! BL139 Pure Wings 3 140mm PWM 3-pack 1200 rpm 97,5 m3/h
Be quiet! BL136 Pure Wings 3 120mm PWM Reverse White 3-Pack
Startech.com FAN7X15TX3 ventilátor 7 cm 12 V 3500 RPM fekete 70x70x15 mm
Startech.com FAN6X1TX3 ház hűtő ventilátor 60x60x10 mm 12V 4000 rpm
Be quiet! BL097 Silent Wings 4 140mm PWM high-speed
be quiet! BW020 Light Loop 240mm fekete 2x120mm ARGB PWM CPU vízhűtő
Be quiet! BW024 Silent Loop 3 240mm 2x120mm PWM fekete