Startech.com CBMZT10N kioldható kötöző nylon fehér 50 mm 100 db #1
CBMZT10N
Startech.com CBMZT10N kioldható kötöző nylon fehér 50 mm 100 db
StarTech CBMZT10N fehér kioldható nylon kötegelő, 100 darabos csomag, méret 50 mm hosszú, 250 mm széles, 10 mm magas, 94V-2/UL minősítésű.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás