Termékleírás
Kompatibilis GSM7328S-200EUS és GSM7352S-200EUS eszközökkel, gyors atvitelt tesz lehetővé.
Assmann DA-90505 kábelbefogó gerinc asztali fekete 67x35x1300 mm
Startech.com SFP-10G-ER-ST optikai transceiver 10 Gbps Cisco-kompatibilis
Startech.com CBMZT10B kötözőszalag kioldható nylon fekete 50 mm 100 db
Startech.com AF221CE-POE-INJECTOR 2-portos gigabit poe injektor 802.3af-at 30w
Assmann DN-81200 Digitus mini GBIC SFP modul 10 Gbps 0,3 km
Startech.com S2MB-DESK-CABLE-TRAY Kábelrendező tálca Asztali Fekete 110x530x130 mm
Startech.com CBMCTM2 Cable tie mounts fehér nylon 100 db
TP-Link EAP650-OUTDOOR Omada EAP650 AX3000 Wi-Fi 6 kültéri 2,4/5 GHz PoE IP67
Startech.com HKLP100BL tépőzáras kábelrendező 30,5 m kék
Startech.com MASFP10GBSR SFPplus adóvevő száloptikai 10 Gbps
Trendnet TPE-115GI PoE injektor 30W
Startech.com CBMZT8B vezetékkötegelő 8 mm nylon 200 mm fekete 100 db