Startech.com 25SATSAS35HD 2.5" HDD beépítő keret
Termékleírás
StarTech.com 25SATSAS35HD egy 2.5" HDD/SSD beépítő keret, amely lehetővé teszi, hogy 2.5" meghajtókat szerelj egy 3.5" szabványos rekeszbe, és támogatja a SATA és SAS meghajtókat.
A méret 8,89 cm (3.5"), a típus HDD tartó keret, a szín fekete és ezüst. A szélesség 101 mm, a mélység 146 mm, a magasság 26 mm. A csomagolás tömege 252 g, a csomagolás mérete 112 x 160 x 35 mm.
Ez a keret egyszerűen beépíthető, és kompatibilis SATA és SAS meghajtókkal. A 2.5" meghajtók könnyen rögzíthetők a keretben, és a 3.5" rekeszbe illeszkednek. A két színű felület, fekete és ezüst, szépen illeszkedik a legtöbb rendszerbe. Csak illesztd a 2.5" meghajtót a keretbe, majd rögzítsd a szerkezetet a házba.
Ideális megoldás, ha egyszerűen szeretnél 2.5" meghajtókat használni a 3.5" rekeszben.