Startech.com 19569-PRIVACY-SCREEN monitor betekintésvédelmi fólia 19.5" 16:9 fényáteresztés: 60 megtekintési szög: 30° felület: fényes vagy matt #1
19569-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 19569-PRIVACY-SCREEN monitor betekintésvédelmi fólia 19.5" 16:9 fényáteresztés: 60 megtekintési szög: 30° felület: fényes vagy matt
19,5" monitorhoz keret nélküli betekintésvédő fólia, 60% fényáteresztés, 30°-os látómező korlátozás, fényes vagy matt felület, tömege 100 g.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás