133LM-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 133LM-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 13.3" laptop 16:9 keret nélküli 65 százalékos fényáteresztés 30 fok
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Apple MWKD3ZM/A Smart Folio iPad Air 13" világos ibolya