Startech.com 156LB-PRIVACY-SCREEN 15.6" keret nélküli betekintésvédő fólia laptop #1
156LB-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 156LB-PRIVACY-SCREEN 15.6" keret nélküli betekintésvédő fólia laptop
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com LTSTND Állítható laptop állvány Fekete ezüst anyag alumínium acél magasság állítás 185-235 mm szélesség 357 mm mélység 318 mm
Dell 461-AAFE laptopzár kettős fejű kulcsos fekete-ezüst kompatibilis notebook
Zebra 3PTY-RAM-GDS-CHARGE- RAM GDS töltő 10-32VDC bemenet 12VDC kimenet