AOC CU34E4CV CU34E4CV 34" 3440x1440 21:9 4 ms hangszóró USB hub 2.0 és 3.2 Gen 1 VESA állítható fekete #1
CU34E4CV
AOC CU34E4CV CU34E4CV 34" 3440x1440 21:9 4 ms hangszóró USB hub 2.0 és 3.2 Gen 1 VESA állítható fekete
34" CU34E4CV ultrawide monitor 3440x1440, 21:9, 4 ms, 120 Hz, LCD panel. Beépített hangszórók, USB hub (2.0/3.2 Gen1), VESA, magasságigazítás. Fekete, DisplayPort és HDMI bemenetek.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás