Sony FW-75BZ30L Pro BRAVIA LCD 4K HDR 75" Android 24-7 #1
FW-75BZ30L
Sony FW-75BZ30L Pro BRAVIA LCD 4K HDR 75" Android 24-7
75 hüvelykes professzionális 4K HDR kijelző Android operációs rendszerrel, 24/7 üzemelésre tervezve. 440 cd/m² fényerő, 4x HDMI, 2x USB, beépített 20 W hangszóró és VESA kompatibilitás.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás