Self Positioning MBPR16LDG02KL Ledge Lock Adapter MacBook Pro 16" 2021 ezüst kulcsos zár #1
MBPR16LDG02KL
Self Positioning MBPR16LDG02KL Ledge Lock Adapter MacBook Pro 16" 2021 ezüst kulcsos zár
MACBOOK PRO 16-INCH LEDGE LOCK adapter ezüst, kulcsos zár, kompatibilis 2021-es M1 A2485, 2023-as M2 A2780 és M3 modellű MacBook Pro 16 inch készülékkel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás