Self Positioning MBPR16LDG02 Ledge lock adapter ezüst MacBook Pro 16" 2021 A2485 2023 A2780 zár
Termékleírás
APC SRT192RMBP2 Smart-UPS SRT 192V RM akkumulátor-csomag 8kVA és 10kVA VRLA 3U
Kensington K65048WW MicroSaver 2.0 kulcsos két laptopzár
Self positioning MBALDG04CL Ledge MacBook Air 2022 M2 T-slot lock ezüst zár
Vertiv VA4U2100 Geist RTS kapcsolt 1u 12 kimenetek C13, C19 100-240 V 20 A
Dell 461-10053 Microsaver twin lock next generation rozsdamentes acél kerek kulcs 2,2 m
Fujitsu S26361-F1592-L8 bővítő készlet 4x-ról 8x-re 2.5" HDD
Kensington K66640EU NanoSaver Portable kulcsos zár, kábelhossz 2,3 m, összecsukható 102 mm, Nano Security Slot kompatibilis
Kensington K67890WW MiniSaver kulcsos laptop zár 1,8 m kábel 5 mm szénacél
Startech.com snblk-laptop-lock Laptopzár fekete, 2 kulcsos, 2 m kábel, szélesség 150 mm, mélység 180 mm