APC SRT192RMBP2 Smart-UPS SRT 192V RM akkumulátor-csomag 8kVA és 10kVA VRLA 3U #1
SRT192RMBP2
APC SRT192RMBP2 Smart-UPS SRT 192V RM akkumulátor-csomag 8kVA és 10kVA VRLA 3U
APC Smart-UPS SRT 192V 8 és 10 kVA RM akkumulátorcsomag VRLA technológiával, 3U rack-be szerelhető kivitelben. 2 darab lead-acid akkumulátorral hosszabb üzemidőt kínál.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com CABLE-ORGANIZER-LOCK asztali kábeltartó fekete 68x32x26 mm
Kensington K60603WW Slim NanoSaver kombinációs laptopzár 1,8 m kábelhossz
Startech.com nanok-laptop-lock nano laptop zár fekete ezüst 2 kulcsos 2 m kábel 12 mm magasság
Dicota D31886 biztonsági kábel nano zár ultra vékony kulcsos 2 m 4,4 mm fekete ezüst
Assmann DN-95418 10 hüvelykes aljzatcsík 0U-1U, 4x F típusú aljzatok, alumínium profil, 2 m kábel, 250 V, 16 A
APC AP8886 rack pdu 2g mért, 0U, 42 kimenetek C13 C19, 400 V 3P, IEC 60309 32 A, 1.83 m
Self Positioning CL02H Kulcsos kettős fejű kábelzár fekete laptop 2 kulcsos
APC AP8453 mérő-kimenetű rack pdu 0U 24 kimenet C13-C19 32A 230V 3,05 m