Philips 27M2N3201A/00 Evnia 27" LCD 1920x1080 1 ms 16:9 fehér VESA magasságigazítás beépített hangszóró 180 Hz #1
27M2N3201A/00
Philips 27M2N3201A/00 Evnia 27" LCD 1920x1080 1 ms 16:9 fehér VESA magasságigazítás beépített hangszóró 180 Hz
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás