Philips 27E1N1200A/00 27" IPS LED Full HD 4 ms LowBlue mód VESA beépített hangszóró #1
27E1N1200A/00
Philips 27E1N1200A/00 27" IPS LED Full HD 4 ms LowBlue mód VESA beépített hangszóró
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
AG Neovo TX-1702 TX-1702 TFT LCD 17" SXGA 1280x1024 3 ms VESA
Dell 210-BVKP Pro P2726H 27" FHD LCD USB hub VESA állítható fekete