27E1N1800AE/00
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dell 210-BQSZ Pro Plus P2725DE ips qhd 2560x1440 100hz usb-c pd90w
Lenovo 62D0GAT1EU ThinkVision E27q-20 27" felbontás 2560x1440 IPS LED 75Hz HDMI DP
Dell 210-BVHV Pro P2726DEV 27" QHD IPS USB-C hub webkamera
AOC 25G42E G4 24.5" Fast IPS HDR Full HD 180 Hz 1 ms