Sony FW-85BZ30L 85" BRAVIA LCD signage kijelző VA panel 4K Ultra HD 440 nit Android 24x7 Direct-LED HDMI USB LAN #1
FW-85BZ30L
Sony FW-85BZ30L 85" BRAVIA LCD signage kijelző VA panel 4K Ultra HD 440 nit Android 24x7 Direct-LED HDMI USB LAN
85 hüvelykes professzionális 4K BRAVIA kijelző, 24/7 üzem, Android TV, 440 cd/m², beépített 2x20 W hangszóró, 4x HDMI, USB, Ethernet, Wi Fi és VESA kompatibilitás.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás