Panasonic CF-LND80S-FD autós töltő 80W 12-16V 0,92 m #1
CF-LND80S-FD
Panasonic CF-LND80S-FD autós töltő 80W 12-16V 0,92 m
Panasonic CF-LND80S-FD univerzális autós töltő automatikus üzemmóddal, 12–16 V bemenet és 80 W teljesítmény, fekete kivitel, 0,92 m kábel, méretei 138 × 77 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás