OM16G55600U1RX8NE11
Origin Storage OM16G55600U1RX8NE11 memória DDR5 UDIMM 16GB 5600MHz 1Rx8 1.1V 288-pin ECC nem ECC
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás