Origin Storage OM16G43200SO1RX8NE12 16GB DDR4 3200MHz 260-pin SO-DIMM 1Rx8 NON-ECC 1.2V
Termékleírás
Az Origin Storage OM16G43200SO1RX8NE12 egy 16 GB-os DDR4 RAM modul, amely 3200 MHz-en működik és 260-pin SO-DIMM formátumban érkezik, laptopba illeszthető.
Memória típusa DDR4, laptopokhoz készült SO-DIMM 260-pin kivitelben. A modul 1 x 16 GB kapacitású és 3200 MHz-es órajelen fut. 1Rx8 felépítésű. Nem ECC típusú és 1,2 V-os működésű.
A modul kifejezetten laptopokhoz valo.
Ha te gépbe szeretnéd tenni, győződj meg róla, hogy a memória modul kompatibilis a foglalattal és a BIOS-szal. Csatlakoztatás után a rendszer felismeri a 16 GB-ot és használatra kész. A 3200 MHz-es órajel és az 1Rx8 konfiguráció gyors hozzáférést és stabil működést kínál. Ez a modul megerősíti a rendszer általános multitasking-képességet.