Origin Storage 130WUSB-C-BTI-EU tápadapter kimenet 20V 6.5A bemenet 90-250V EU csatlakozó #1
130WUSB-C-BTI-EU
Origin Storage 130WUSB-C-BTI-EU tápadapter kimenet 20V 6.5A bemenet 90-250V EU csatlakozó
BTI 130W USB-C AC-Adapter EU verzió, 90-250 V bemenet, kimenet 20V/6,5A, beltéri használatra, fekete, EU dugaszolóval, 1 db a csomagban.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás