Startech.com SVA12M2NEUA univerzális hálózati töltő adapter 12V 2A DC 100-240V bemeneti #1
SVA12M2NEUA
Startech.com SVA12M2NEUA univerzális hálózati töltő adapter 12V 2A DC 100-240V bemeneti
StarTech.com univerzális hálózati töltő adapter 12V DC kimenettel és 24 W teljesítménnyel, 100-240 V bemenettel. Beltéri használat, fekete kivitel, RoHS CE FCC UL tanúsítványokkal.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás