CBMZT10B
Startech.com CBMZT10B kötözőszalag kioldható nylon fekete 50 mm 100 db
100 darab fekete kioldható nejlon kábelkötegelő, 50 mm hosszú, UL 94V-2 minősítés, csomagban 100 db.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
A típus kioldható kötegelő, anyaga nylon és műanyag, a termék színe fekete. Hossz: 50 mm, Szélesség: 250 mm, Magasság: 10 mm. Mennyiség csomagonként: 100 db. UL 94V-2 minősítés szerint ellenőrzött, ami megbízható minőséget jelent.
A csomagolási adatok szerint a gyűjtőkarton szélessége 446 mm, hossza 371 mm, magassága 433 mm. Ezek a méretek ideálissá teszik a készlet tárolását és gyors szállítását.