Lenovo 40BF0100EU ThinkPad USB4 Dock 5000 Thunderbolt 4 65 W PD, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 x2, USB 3.2 Gen 2 A 4, USB-C 2, Ethernet 1 Gbit #1
40BF0100EU
Lenovo 40BF0100EU ThinkPad USB4 Dock 5000 Thunderbolt 4 65 W PD, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 x2, USB 3.2 Gen 2 A 4, USB-C 2, Ethernet 1 Gbit
ThinkPad USB4 Dock 5000 EU Thunderbolt 4 dokkoló, 65 W USB PD, 4× USB 3.2 Gen 2 A, 2× USB-C, HDMI 2.1 és 2× DisplayPort 1.4, Ethernet 1 Gbit, 100 W táp, Eclipse Black, Windows 11 és macOS támogatás.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás